Online cvičení

Vemte si děti k sobě a společně pojďme cvičit! Děti budou trenérem samy sobě. Bude je to bavit a budou se snažit cvičit.

Máte zde jedinečnou možnost cvičit s dětmy tzv. online (vše zcela zdarma). Ptáte se: Co to znamená? Jak to funguje? Nebojte se! Je to jednoduché! V online cvičení Vám ukážeme fotografie, na kterých je cvičení pro děti. Jedná se o výběr ze seznamu pohybových her pro děti na ploché nohy. Tento cvik (hru) si s dětmi začvičíte - zahrajete. A až budete hotovi se cvičením, stačí se vrátit k počítači a kliknout na tlačítko "Další hra". Poté se Vám zobrazí fotografie jiného cviku - hry. Cvičební sestava bude pokaždé jiná a tedy unikátní. Každodenní cvičení tak dostane zcela nový nádech přitažlivosti - již to nebude nepříjemné cvičení, ale budou to zajímavé hry pro děti. Pro Vás i Vaše děti se cvičení pro ploché nohy stane zábavou.

Nebojte se nechat i malé děti vzít do ruky myš. Naučte je kliknout na tlačítko Další hra. Už pro ty nejmenší je to přirozený způsob, jak se začít seznamovat s fenoménem dnešní doby - počítačem a internetem.

Navíc si můžete s dětmi tipovat, který cvik asi přijde. Nezapomeňte si počítat, komu se vícekrát podařilo správně uhodnout! Přejeme zdravé cvičení!
 

.

Tlačítko pro spuštění online cvičení

.

Chcete začít cvičit online?

Pokud chcete začít cvičit Online, klikněte na tlačítko uvedené výše! Klikněte na něj, i když se chcete jen podívat, co to vlastně to Online cvičení je. Třeba se Vám zalíbí a vyzkoušíte to přímo s dětmi. I předškolní děti už umí klikat na myš u počítače, a tak si mohou samy kliknout na tlačítko "Další cvik". Toto je pro děti velmi silný motivační nástroj, jak je přimět ke zdravotnímu cvičení. Neporoučí jim to rodiče, ale ony samy si hrají s počítačem! A řekněte, které dítě nebude dělat raději to, co mu řekne počítač, než to co mu dobře radí rodiče?


 

Podělte se o tuto stránká s přáteli:
 

Facebook Cvičení je hra YouTube Cvičení je hra