Plyšové hračky

Fotografie s hromadou plyšových hraček neboli plyšáků. Jsou zde plyšové hračky: ryba, srdce, žirafa, myš, měsíc, tuleň, králík, had, pes.


Plyšové hračky jsou trendem dnešní doby. Najdeme jich mraky v každém hračkářství, na každé čerpací stanici, ale i v každém obchodě. Není se tedy čemu divit, že nejrůznější plyšáčci a plyšové hračky jsou hojně zastoupeny také v pokojíčcích našich dětí.

Plyšové hračky rozvíjí fantazii a emoční inteligenci dětí. Děti vymyslí nespočetné množství her s plyšovými hračkami. Tyto hry jim vydrží po dlouhé hodiny jako fascinující zábava. Nyní máme možnosti ukázat dětem nový způsob hraní si s plyšáky a rozšířit tak jejich repertoár her s milovanými plyšáčky. Plyšové hračky jsou vynikající nástroj, jak děti udržet u zdravotního cvičení zaměřeného na ploché nohy. Seznam těchto zajímavých cvičení s plyšovými hračkami najdete ve spodní části této stránky.

Každé dítě má plyšovou hračku, kterou miluje. Bere si ji s sebou všude i na cesty. Využijme toho a zařaďme zdravé domácí pohybové hry pro děti na ploché nožičky do každodenního rytmu dne. 

Maminky pojďme svým holkám a klukům ukázat, jak jim jejich plyšové hračky mohou pomoci tvarovat ploché nožičky.

 

Cvičení vhodné pro plyšové hračky

S plyšovými hračkami a nejrůznějšími mazlíčky a plyšáčky můžeme hrát hry:

Facebook Cvičení je hra YouTube Cvičení je hra